Hakkımızda

Tanıtım Videosu

ASİL ÖZTÜRK

Biz Kimiz?

Şakir Öztürk 1986 yılında ilk inşaatını gerçekleştirerek inanç ve azimle müteahhitliğe başlamıştır. Şakir Öztürk’ün 1986 yılında güven ve çağdaşlık sözüyle kurduğu Asil Öztürk inşaat şirketi bugüne kadar inşa ettiği tüm yapılarda %100 satış başarısına ulaşarak gücüne güç katıp, projelerinin değerini arttırmıştır.

  • Kalite
  • Modernizm
  • Güven
  • Sağlamlık

MİSYON / VİZYON

Misyon

Çevre bilinci, modernlik, kalite ve teknolojiyi birleştirerek yaşanılası yaşam alanları oluşturmak. Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak. Yönetici kadromuz, teknik ve idari personelimiz ile çağın mimari gereklerini yerine getirerek; toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine hizmet vermek.

Vizyon

Toplumsal sorumluluk bilincini özümseyip; ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa tekniklerine, deprem yönetmeliğine uyma
anlayışıyla hizmet sürekliliğini gerçekleştirerek, topluma
değer katıp yaşama
destek olmak.

Asil Öztürk inşaat; insan değerlerine özel önem veren, çağın yeniliklerine uygun üst düzey kalite ve doğru zamanlama prensibiyle Uşak’ta çok sayıda yaşam alanları üretmiştir. Uşak’ta başarıyla tamamladığı birçok bina, iş merkezi gibi projelerden sonra 2000 yılında İzmir’de yeni ufuklara yelken açmıştır. Kurucu müteahhit Şakir Öztürk’ün oğlu, Alpay Öztürk’ün 2000 yılında inşaat mühendisi olarak şirkette faaliyete başlamasıyla, Asil Öztürk inşaatın yapısı; dinamikleşme, sağlamlaşma ve hedeflerini genişletme açısından önemli bir aşama kaydetmiştir. İzmir-Bornova merkezde; 2001 yılında yapımına başlanılan Öztürk iş merkezi,2003 yılında üst düzey teknoloji ve kalite farkıyla tamamlanıp, müşterilerine gururla sunulmuştur.

Şirketimizin İzmir’deki binalarına; torunları Asil Şakir ve Şakir Ege ‘nin isimleri verilerek Asil Ege 1-2-3-4-5… gibi eşsiz yapılar oluşturulmaktadır. Asil Öztürk inşaat; hızlı ve kaliteli üretme, doğal dokuyu koruma, yuva ihtiyacını sağlam zemine oturtma, modernlik, mimari ve teknolojiden faydalanma ilkelerinden ödün vermeden yaşam mimarı olma kararlılığıyla projelerini sürdürmektedir.